Piszą o nas

GAZETA TELEWIZYJNA napisała o nas:

Smacznie w Salwator Park

Salwator Park to bardzo klimatyczna restauracja, którą charakteryzuje prostota i ciepło wystroju oraz bliskość otaczającej ją przyrody. Oferuje ona organizację imprez okolicznościowych typu: chrzciny, roczki, komunie, jubileusze, stypy oraz inne uroczystości o charakterze rodzinnym i biznesowym.

Dobra restauracja, to przede wszystkim smaczna kuchnia. Celem doświadczonego szefa kierującego kuchnią w Salwator Park, jest zaspokojenie najbardziej wymagającego podniebienia. Gotowanie jest jego największą życiową pasją, dlatego dokłada wszelkich starań, aby każdy konsument był usatysfakcjonowany. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że równie ważny jak smak, jest wygląd potrawy, zatem smak poczuć można także zmysłem wzroku.

W propozycjach Restauracji Salwator Park znaleźć można oczywiście dania Kuchni Śląskiej. Elastyczność w komponowaniu menu pozwala jednak każdemu klientowi dopasować je do osobistych upodobań i charakteru spotkania.

Na koniec warto wspomnieć o rozsądnych cenach i wysokiej jakości oferowanych usług.

Restauracja Salwator Park to nowe miejsce na kulinarnej mapie Mikołowa i okolic. Wato ją wypróbować i związać z nią historię swojej rodziny.

www.salwatorpark.pl/restauracja
www.facebook.com/salwatorpark

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *